Кошик
182 відгуків
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 500 ГРН - ЗНИЖКА 5%  Знижка

Насіння квітів

Жовтень та листопад – найбільш сприятливіші місяці для посіву однорічників у відкритий грунт! Доведено, що рослини, посіяні під зиму, відрізняються більшою стійкістю до несприятливих погодних умов, інтенсивністю і швидкістю росту, стійкістю до хвороб.

При настанні стійких заморозків, коли замерз верхній шар ґрунтів, сіють під зиму квіти: аліссум, астру, волошки, годецію, іберіс, нагідки, кларкію, космею, кохію, лаватеру, мак, нігелу, тютюн запашний, флокс Друммонда, хризантему однорічну, ешольцію. Існує ймовірність, що якась кількість насіння пропаде. Но все що зросте, буде істотно більш закаленним і стійким, ніж сіянці весняного посіву.

Під зиму також сіють квіти, для зростання яких потрібна стратифікація: синьоголовник, мальва, флокси, піони, примули, дельфініум, морозник. Добре реагують на зимовий посів аквілегія, декоративні цибулі, купальниця, рубдекия, ехінацея.

Насіння під зиму можна висівати у два терміни:

1) кінці жовтня - початок листопада і 2) грудень-січень.

Головне для однорічників - посів по повністю замерзлий грунт! Якщо сіяти раніше, насіння може прорости в тривалу відлигу і пропасти при заморозках. Участок під посівами повинен бути ідеально спланован - іначе тала вода може змити насіння. Грунт краще підготувати заздалегідь.

В кінці вересня землю перекопують, вносять добрива, роблять рівчаки або гніздо потрібної глибини (за розміром насіння). Мілке насіння (ротики садові) заглиблюють на  0,5-1 см, средні (айстра китайська, аліссум морськиї) - 2 см, великі (нагітки) - 4-5 см.  Коли грунт замерзне, наіння висівають. Зверху їх мульчують сумішшю (компост, перегній з песком, торф з піском).

Навесні, на стадії другого-третього листочка сходи проріджують кілька разів з інтервалом 10-15 днів - поки на одній квадратній метрі не залишиться оптимальне для даної культури кількість рослин.

Ще простіше сіяти в грудні. Грунт також готують заздалегідь (у вересні), але вже без рівчаків. Після того, як сніг випадає шаром не менше 25-30 см, його вталовують - і просто по снігу сіють насіння. Мульчують рівчаки незамерзлим грунтом і засипають ділянку снігом - для захисту від птахів. Весняні сходи  проріджують так саме, як і при посівах під зиму.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 16