Кошик
211 відгуків
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Страна производитель
Тип растения
Род растения
Тип посадочного материала
Продолжительность жизни
Отношению к свету

ГІАЦИНТИ

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Вигонка гіацинтів.

Лютий - суворий і холодний місяць. Але саме він відомий розквітом одної з найелегантніших домашніх квітів - гіацинтів🌱💐🌼.

Бургундський, рожевий, синій, білий, фіолетовий, навіть жовтий - ці квіти допоможуть вам зачекати до весни!
Їх вражаюче потужний аромат і густе суцвіття рідко кого залишають байдужим!

Багато людей викине ці квіти, як тільки вони втратять свій розквіт ... але справжні садівники ніколи цього не роблять! 
Дійсно, гіацинтові цибулини після відпочинку все ще можуть дати нову квітку. 
Як тільки гіацинт втрачає квіти, відріжте сухі квіткові стебла і підливайтк, поки листя не висихатимуть. У цей час цибулина набирає сили, і це може сформувати дочірні цибулини.

Потім витягніть цибульку з землі, відріжте сухе лисття та висушіть. 
Восени вони садяться в сад, захищений від вітру та прямих сонячних променів, де знову розцвітають наступного року. Гіацинтові цибулини живуть кілька років.

Для того, щоб забезпечити цвітіння гіацинтів, цибулини🎋 повинні бути здоровими; тому вам потрібно слідувати декільком простими правилами:

1. Перше правило полягає в тому, щоб вирішити, на яку дату ви хочете отримати квітучі гіацинти. Рання вигонка - до Нового року, середня - до січня-лютого, а пізня - до березня-квітня. Час вигонки гіацинтів від посадки до цвітіння займає в середньому 2,5 місяці.

2. Друге правило - темне місце, де спочатку розмістяться цибулини (в ідеалі, підвал і холодильник), а також прохолодне освітлення, де на другому етапі будуть розміщені квіти, що ростуть у гіацинтів. Рослини з квітучими квітами можуть рости при кімнатній температурі (але вона не повинна перевищувати 18-20 градусів) і повинна мати гарне освітлення.

3. Третє - для домашньої вигонки гіацинтів вибирайте великі цибулини діаметром більше 5 см. Це слугуватиме запорукою успішного росту та пишного цвітіння. Всі цибулини в нашому магазині спеціально приготовані для вигонки вдома. Цибулина повинна бути здоровою: велика,гладенька, без пошкоджень зовнішних лусочок.

4. Виберіть відповідні контейнери🍀🥀 для вигонки гіацинтів. Це можуть бути будь-які ящики, великі горщики і чаші, але завжди з дренажним отвором. Підготовте грунтову суміш (будь-яка поживна грунтова суміш, з нейтральною реакцією), дренаж (пісок або мілкий керамзит). 
На дно горщика насипте тонкий шар дренажу; потім наповніть грунтом так, щоб вершечки цибулин були приблизно на 2-3 см вище поверхні грунту. 
Загорніть цибулини в грунт. Відстань між цибулинами при вигонці гіацинтів повинна становити близько 2,5 см. Вони повинні сидіти міцно, але не торкатися один одного і стін чаші або коробки. Завдяки такому розташуванню цвітіння виглядає красивіше. 
Притисніть грунт навколо цибулин, щоб вона стала щільніше. Потім залийте воду на посаджені квіти. Посипте шаром піску товщиною 0,5-1 см. Це необхідно для того, щоб цибулини під час перегонки не гнили.

5. Покладіть готові квіти, в темне прохолодне місце (наприклад, холодильник). При температурі 5-7 градусів на цій стадії вигонки гіацинтів відбувається вкоріннення рослини, а потім з'являються перші пагони. Період розміщення в цих умовах становить 6-10 тижнів. Час від часу слід перевіряти, щоб грунт не висихав у коробці.

6.Через 10-12 тижнів з'являються зелені пагони 2-2,5 см (листя гіацинта), тобто коробки слід переміщати в прохолодне тіньове місце з температурою 10-12 градусів. А через декілька днів пересуньте ближче до вікна🌞🌦️❄️🌬️. Цибулини активно викидають листя, а через кілька тижнів з'являться бутони. Тепер ви можете перемістити гіацинт до кінцевого пункту призначення. Воно повинне бути добре освітлене (але без прямих сонячних променів), не на протязі і не в дуже вологому місці, а також подальше від нагрівальних приладів. Температура повітря повинна бути приблизно 15-20 градусів. Грунт повинен зберігатись вологим. Час від часу повертайте горщик так, щоб рослини росли однаково з усіх боків. Якщо це необхідно, розмістіть опору. Для пишного довгого цвітіння потрібно підживляти рідким добривом.

І тоді всі ваші гості будуть здивовані ароматом та прекрасним розквітом цієї чудової рослини.😍💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️💚❤️

Джерело: www.pinkycloud.com


До вашої уваги: гіацинти, алліуми, тюльпани, нарциси🌷🌼
Як замовити:
Замовлення оформлюйте через наш інтернет-магазин в розділі 
ЦИБУЛИННІ https://nasinnyachko.com.ua