Кошик
186 відгуків

ВИСОКОРОСЛІ ГЛАДІОЛУСИ

ГЛАДІОЛУСИ 

УВАГА - РОЗМІР ВЕЛИКИЙ 12/14

В УПАКОВЦІ 3 ШТУКИ

Відправлення почнеться після 20 березня

В першу чергу будуть відправлятися замовлення з 100% оплатою, потім - з 50%

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
Період природного спокою у гладіолусів триває 35-40 днів, і протягом цього часу бульбоцибулина не проросте навіть у найсприятливіших умовах. 
Проте після закінчення цього терміну виникає ризик передчасної появи паростків, але ж на дворі зима! 

🤔 Що зробити, щоб гладіолуси взимку не стали проростати? 

✔️Зберігати бульбоцибулини гладіолуса слід у приміщенні, де температура не вище 5-10 °С, а вологість приблизно 60-70 %. 

✔️Щоб вони краще зберігалися, помістіть у ящик кілька очищених зубчиків часнику і бодай раз на місяць оглядайте цибулини та видаляйте зіпсовані, якщо такі з'являться, а також при кожному огляді міняйте старий часник на свіжий. 

✔️Ідеальним місцем для зберігання бульбоцибулин є холодний підвал або льох із вентиляцією, а найзручнішою посудиною – пакети з сітчастим дном, в яких циркулює повітря, дозволяючи бульбоцибулині дихати. 
Ящики найкраще тримати на стелажах: це і зручно, і заощаджує місце.
Ще дуже добре зберігати бульбоцибулини в мішечках, зроблених із безрозмірних колгот.

✔️Якщо вам доводиться тримати гладіолуси взимку в квартирі і якщо у вас холодильник "no frost", використовуйте для зберігання нижню полицю холодильника: просто складіть бульбоцибулини в герметичні посудини, щоб вони під час зберігання не зневоднювалися. 
❗Але обов'язково обгорніть їх папером. 

✔️Ближче до весни цибулини починають "дихати", виділяючи вологу, тоді потрібно буде їх дістати з холодильника, розгорнути, просушити, загорнути в інший папір і знову помістити в холодильник, але вже в більш прохолодне місце. 

✔️У відносно теплих кліматичних зонах гладіолуси на зиму можна винести на утеплений балкон або лоджію, склавши бульбоцибулини в ящики або коробки і помістивши їх на дощану підставку. 
При похолоданні можна укутати коробки ковдрою або старим пальто.

✔️Якщо ж вам все ж доводиться зберігати бульбоцибулини в кімнатних умовах, постарайтеся розкласти їх в один шар так, щоб вони не торкалися одна одної. 

Звичайно, бульбоцибулини за зиму сильно зменшаться в об'ємі, усохнуть, але якщо перед посадкою замочити їх у стимуляторі росту, а потім добре доглядати за гладіолусами на грядці, то цілком імовірно, що вони цвістимуть не гірше за інші гладіолуси.